Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI
Lapkričio 8-oji − minima kaip Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos šalyse gyventojai raginami atkreipti dėmesį į ypatingą tinkamo maitinimosi svarbą sveikatai. Aptardami sveikos mitybos svarbą mūsų gyvenime. “VOVERIUKŲ” grupės vaikai su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Grita nusprendė dalyvauti SVEIKATIADOS konkurse “PIETŲ LĖKŠTĖ” ir pasigaminti sveiką pietų patiekalą.
Bendras darbas buvo smagus, vaikams gaminti maistą labai patinka.  Gamybos eigoje tarp vaikų buvo daug kalbų, tokių kaip: ” aš lašišos nemėgstu.. ” arba ” aš brokolių nemėgstu…”. Tačiau kai patiekalai buvo pagaminti, valgė beveik visi, nes kai maistą gamini pats, jis būna daug skanesni.s  Garuose gaminta lašišos filė su brokoliais, obuoliais ir citrina. Produktai 1 porcijai: 150 g lašišos file, citrina, 150 g brokolių, agurkas, pomidoras, 125 g ryžių, druska, pipirai. Gaminimo eiga: visus produktus nuplauname. Brokoliai susmulkinami šakelėmis, obuolį padaliname skiltelėmis ir išimame sėklas.. Brokolius ir obuolius sudedame į garų puodo indą. Lašišą pabarstome druska, pipirais ir ant viršaus uždedame citrinos griežinėliais. Lašišą dedame į kitą garų puodo indą. Garų puodo laikmetį nustatome 20 min. Išverdame ryžius ir patiekiame su šviežiomis daržovėmis t.y. pomidoru ir agurku. Mūsų sveikatiados patiekalas ” Žuvų karalienė mano lėkštėje”.