GRUPĖS Pavadinimas Amžius Darbo laikas Grupės telefonas Grupės komanda
Lopšelio grupės Nykštukai 1,5 – 3 7:30 – 18:00 867095123 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja- metodininkė Janina Jasunskienė,
 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Vilčinskaitė
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Kristina Korienė
Ežiukai 1,5 – 3 7:00 – 19:00 867092744 Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Mačiulskienė,

 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Grita Dilienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Virginija Vitienė

Ikimokyklinės grupės Ančiukai 3 – 6 7:30 – 18:00 867094181 Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Paskačimienė

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rita Grikštienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Virginija Grabinskienė

Žirniukai 3-6 7:30 – 18:00 867093756 Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vida Pangonienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Vilčinskaitė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Diana Michailova

Meškiukai 3 – 6 7:30 – 18:00 867414960 Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zita Ferencienė

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Paskačimienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Rasa Valionienė

Drambliukai 3 – 6 7:00 – 19:00 867093649 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė  Felicija Šlipaitienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė Virginija Krukonienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Aurelija Vorienė

Voveriukai 3 – 6 7:00 – 19:00 867093703  Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Agnė Guk

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Oleškevičienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Kristina Šalčiūtė

Pelėdžiukai 3 – 6 7:00 – 19:00 867093639 Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Irida Limanauskienė

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Erika Reševičienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Alma Chomskienė

Boružiukai 3 – 6 7:00 – 19:00 867093672 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja- metodininkė Audronė Butkevičienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Juškonienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Ilona Steiblytė

Priešmokyklinės grupės Žiniukai 6 – 7 7:00 – 19:00 867093772 Priešmokyklinio ugdymo  mokytoja -metodininkė Kristina Sakalė

Vyresnioji  priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gina Jurevičienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Jūratė Vosylienė

Smalsučiai 6 – 7 7:30 – 18:00 867093910 Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo mokytoja  Daiva Bisigirskienė

Vyresnioji  priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gina Jurevičienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Elena Žyguvienė