Nuostatai STEAM projektas LAIŠKAS ANT SMĖLIO

 

Karšta vasara, purus smėlis, atpalaiduojantis bangų ošimas, gaivinantis jūros vanduo bei pasakiški smėlio laiškai įgyvendina įvairiausias fantazijas….Smėlis daro stebuklus ir yra mėgstamiausias vaikų „žaislas“. Jame galima įkurdinti  visą šeimą ir paskirsčius vaidmenis – suvaidinti gyvenimo istoriją. Patikėjus paslaptį akmenėliui apie savo baimes ar problemas – užkasti smėlyje. Pasiųsti žinią –laišką, panaudojus šakelę, pagaliuką, akmenuką…. Projekto tikslas  sudaryti sąlygas vaikams visais būdais tyrinėti smėlio savybes, žaidžiant su juo, naudoti kaip tyrinėjimo objektą ir pagalbinę veiklos priemonę, ugdyti rašmens pradmenis ant smėlio; kurti laišką pasitelkiant gamtinę medžiagą arba pasirenkant priemones pagal savo sumanymą. Projekte dalyvavo pedagogai su savo ugdytiniais iš visos Lietuvos.