Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Priešmokyklinių “Žiniukų” ir “Smalsučių” grupių vaikai su savo mokytojomis vyko į Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinį, kur vyko meninė akcija “Nuspalvink trispalvę savo rankomis”. Kvietimas “Minėdami vienas iš brangiausių kiekvieno lietuvio širdžiai švenčių – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – kviečiame į biblioteką atnešti viena iš trispalvės spalvų nuspalvintą delno antspaudą. Tokį antspaudą turėsite progą pasidaryti ir pačioje bibliotekoje. Skirtingų spalvų antspaudai bus klijuojami viename į tris vienodas dalis padalintame lape, taip po truputį „spalvinant vėliavą rankomis“. Bibliotekininkė Šarūnė Baltrušaitienė puikiai  parengė vaikams edukacinį renginį netradicinėje aplinkoje.