Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Spalio 20 d. Kauno Šančių lopšelyje – darželyje buvo minima Pasaulinė Obuolio diena. Nuo mažiausių iki dydžiausių visi vaikai atidavė pagarbą pačiam populiariausiam rudens vaisiui – jo didenybei OBUOLIUI. Jie kartu su grupių mokytojomis vykdė įvairias užduotėles obuoliuko tema. Vaikai tyrinėjo kaip atrodo obuoliai, sužinojo kas yra obuolio viduje, ragavo, uostė, kalbėjosi apie obuoliuose esančius vitaminus, jų naudą mūsų sveikatai. Vaikai pjaustė obuolius skiltelėmis ir juos džiovino, kiti patys spaudė obuolių sultis. Skaičiavo, matavo, lygino, svėrė, eksperimentavo. Labai smagiai paminėjo jo didenybės OBUOLIO dieną.