Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Mieli tėvel iai, nuo kovo 8 iki 26 d. mūsų grupėje vyks projektas “Skubiosios pagalbos tarnybos. Numeris 112”. Kitą savaitę pradedame projektą tema Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.Prašome tėvelius dalyvauti projekte atnešant  iš namų į grupę  turimas gaisrininkų mašinėles, šalmus, atšvaitus ar rūbus su atšvaitais.

Tokia žinute grupės facebook‘e prasidėjo STEAM projektas „SKUBIOS PAGALBOS TARNYBOS NUMERIS 112“

Mieli tėveliai, nuo kovo 8 iki 26 d. mūsų grupėje vyks projektas “Skubiosios pagalbos tarnybos. Numeris 112”. Kitą savaitę pradedame projektą tema Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.Prašome tėvelius dalyvauti projekte atnešant  iš namų į grupę  turimas gaisrininkų mašinėles, šalmus, atšvaitus ar rūbus su atšvaitais.

Tokia žinute grupės facebook‘e prasidėjo STEAM projektas „SKUBIOS PAGALBOS TARNYBOS NUMERIS 112“

Projekto metu vaikai susipažino su tarnybomis teikiančiomis skubią pagalbą nelaimės ištiktiems žmonėms, gyvū-nams. Jie buvo gaisrininkais: žiūrėjo video medžiagą apie gaisrų priežastis, su gaisrininkų mašinomis gesino ugnį gatvėse,  gamino kolektyvinį darbą – “Ugniagesiai laužavietėje” . Muzikos salėje šoko ugnies šokį, sporto salėje – gaisrininkų mankšta. Toliau sekė tema apie policijos darbą, saugų eismą, elgesį gatvėje. Vaikai gamino policininko kepurę, šviesoforą. Kalbėjo apie atšvaitus, kodėl jie reikalingi, mokėsi vairuoti. Vėliau buvo policijos detektyvais.. Gydė gyvūnėlius, mokinosi naudoti švirkštus, “suleido” žaisliukams vaistus, aplikavo ir gamino širdutes, kurias greitosios pagalbos medikai visada patikrina. Aiškinosi, kodėl svarbu plauti rankas. Atliko eksperimentą ir pamatė, kad mikrobai “bėga” nuo muiluoto vandens. Prisiminė kaip reikia taisyklingai plauti rankas.Projektą užbaigė leisdami muilo burbulus iš policininko lazdelės!