Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Birželio 1-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas mums, suaugusiems, kad turime saugoti ir gerbti mažųjų teises. Pirmoji, ir viena svarbiausiųjų, – visi vaikai turi teisę gyventi nieko nebijodami; nebijodami būti savimi, būti tokiais, kokie yra, ir augti saugioje, juos priimančioje aplinkoje.
Šią dieną lopšelio-darželio meno (muzika) mokytoja metodininkė Deimantė Vaitkaitienė, meno (šokis) mokytojas Adomas Sabaliauskis, meno (dailė) mokytoja Milda Gailiūtė pavirto vaikų mėgstamų filmukų herojais ir vaikams  organizavo linksmas veiklas.  Vaikai šoko, žaidė, atliko sportines užduotis, piešė jūrą netradicinėje aplinkoje,pagal muzikinį įrašą. Šventės pabaigoje darželio koridoriaus siena pasipuošė bendru visų vaikų paveikslu.