Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Edukacija “Pažintis su neregio pasauliu”, kurią vedė pasakų vaikams autorė bei edukatorė Indrė Gaskaitė-Stankevičienė.  Užsiėmimo metu Indrė supažindino vaikus su neregio pasauliu. Ji skaitė Brailio raštu pačios kurtas pasakas, vaikai susipažino su Brailio rašto mašinėle. Kiekvienas galėjo pabandyti parašyti Brailio rašto mašinėle. Vaikai lietė iškiliąsias raides baltame lape. Indrė perskaitė ką vaikai …parašė. Vėliau vaikus supažindino su kalbančiu spalvų detektoriumi, monetų bei banknotų matuokliu, termometru skirtu neregiams. Ji pasakojo vaikams kaip keliauja miesto autobusais ar troleibusais. Kaip jai padeda Baltoji lazdelė ir žmonės pereiti gatvę. Vaikai uždavinėjo daug įvairių klausimų: kaip ji susišukuoja, apsirengia, kaip perka parduotuvėje. Jie susidomėję bendravo su žmogumi, kuris jų nemato. Pažintis su nematančiu žmogumi suteikė  vaikams kitokios bendravimo patirties. Indrė paliko nepamirštamą įspūdį.

Tėvelių atsiliepimas: Labai džiugina, kad vaikai supažindinami su žmonėmis, turinčiais specialiųjų poreikių Ačiū labai. Taip ugdomas vaiko sąmoningumas, gebėjimas priimti skirtingus – „kitokius“ žmones.