Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

2020 m. spalio 20 d. – lapkričio 6 d. priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Sakalė inicijavo ir surengė respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  virtualią nuotraukų parodą „GAMTOS DAILININKAS – RUDUO“ . Koks gražus gali būti ruduo. Toks ryškus, gyvastingas, džiuginantis spalvomis ir brandos pilnatve….Tik nuo mūsų pačių priklauso, ar mūsų dienos švies kaip šermukšnių ar kadagių uogos saulės nutviekstoje laukymėje, ar sunkiu debesų švinu užguls žvilgsnį, jausmus ir mintis. Jei pavasario laukiame pasiilgę žalumos, tai ruduo – gamtos dailininkas – džiugina akis, pametėja neįtikėtiną pluoštą spalvų, kartais net neegzistuojančių mūsų sąmonėje. Atidėkite visus darbus į šalį ir pakvieskite save pasigerėti rudenėjančiomis gatvėmis, laukais, miškais – kiek daug aplink spalvų, atspalvių įvairiaspalvių potėpių ir brūkšnių. Parodoje dalyvavo 249 pedagogai iš visos Lietuvos.