VDU Botanikos sode šurmuliavo beveik pusė tūkstančio vaikučių ir jų pedagogų. Visi jie atvyko į gražia tradicija tapusį renginį – 19 kartą regiamą edukaciją „Pavasaris eina gėlių takais“.  Į VDU Botanikos sodą įvairiausių Kauno apskrities ugdymo įstaigų atstovai susirenka bent du kartus per metus. „Pavasarį rengiame „Pavasaris eina gėlių takais“, na, o rudenį sukviečiame į „Muzika spalvų ir vėjo“. Šios edukacijos leidžia stebėti, gėrėtis ir pažinti aplinką. Bitele apsirengusi priešmokyklinio ugdymo pedagogė, Šančių lopšelio-darželio auklėtoja metodininkė, Dailės ugdytojų draugijos narė Kristina Sakalė šiemet vaikučiams parengė smagias užduotėles rasti gyvūnus ir augalus, kurie gyvena kartu. „Vaikučiams labai smagu stebėti aplinką: jie ieško bitelių, kamanių, kitų čia gyvenančių vabzdžių, papasakoja apie juos auklėtojoms, kurios užfiksuoja radinius. Po šių užduotėlių vaikai savo įspūdžiais pasidalina ant asfalto: piešia kreidelėmis tulpes ir kitas pamatytas grožybes“, –  sakė K. Sakalė.