Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Jeigu nori džiaugsmų kasdienybėje, pats turi jų ir susikurti…Į tradicinėmis tapusias kūrybines dirbtuves “Te gerumu širdin prisninga – 2018″rinkosi tėveliai, mamos ir visos šeimos. Pabūti kartu, pasidalinti mintimis ir sukurti kalėdinius atvirukus. Sakoma, kad Kalėdų metas pripildytas gerumo, jautrumo, vilties ir tikėjimo žmogaus gerumu…
Vaikai su tėveliais gamino Kalėdinius sveikinimo atvirukus, kuriuos vėliau, vaikai apsilankę Panemunės socialinės globos namuose, perdavė seneliams. Šauniai užbaigėme 2018 metus…