Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI
Septinta stovyklos diena………. JŪROS GYVŪNAI (jogos diena)
2014 m. gruodžio 11 d. Jungtinių Tautų generalinė asamblėja paskelbė birželio 21-ąją Tarptautine jogos diena. Šiai dienai užduotį parengė meno (šokio) mokytojas Adomas S. Jogos užsiėmimų metu vaikai žaismingai mokomi sutelkti dėmesį, taisyklingai kvėpuoti. Pratimai pagerina jų motorinius įgūdžius, treniruoja pusiausvyros pojūtį. Vaikai atliko jogos pratimus su mokytoju Adomu žiūrėdami filmuką apie jūros gyventojus, ir įsivaizdavo į kokį gyvūną norėtų būti panašūs. Joga vaikams padeda geriau suprasti savo kūną, išmokti kontroliuoti save, tapti lankstesniais ir labiau koordinuotais. Štai kaip mums sekėsi…