Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Balandžio 23 dieną, finaliniame darželinukų čempionato etape, paaiškėjo Krepšinio Akademijos „SNAIPERIS“ Mažosios ir Didžiosios taurės nugalėtojai. Nepamiršdami Lietuvos krepšinio 95-ojo gimtadienio, jaunieji akademijos krepšininkai šauniai demonstravo savo įgūdžius krepšinio aikštelėje, kur netrūko puikios nuotaikos, įnirtingų kovų, sirgalių šūksnių, pramogų, triukšmo ir apdovanojimų.

Dienai įpusėjus, Mažosios taurės čempionate varžėsi: „Spindulio“, „Rokučio“, „Spragtuko“, „Atžalėlės“, „Čiauškučio“, „Vyturėlio“, „Gintarėlio“, „Klumpelės“, „Šančių“, „Panemunės“, „Girinuko“, „Pušynėlio“, „Vilnelės“ ir „Obelėlės“ darželių komandos. Iš grupių etapo pusfinalyje varžėsi „Gintarėlis“ – „Spindulys“ ir „Šančiai“ – „Pušynėlis“. Dėl trečios vietos mažajame finale žaidė „Spindulys“ – „Pušynėlis“. Rezultatu 30:25, nugalėjo „Spindulio” komanda ir užėmė trečiąją vietą. Finale susitiko „Gintarėlis“ – „Šančiai” ir rezultatu 22:14 „Gintarėlio” komanda tapo Mažosios taurės čempionais.

Mažosios taurės prizinės vietos:

I vieta – „Gintarėlis“ komanda, treneris Arvydas Baltrušaitis

II vieta – „Šančiai“ komanda, treneris Edgaras Bartuševičius

III vieta – „Spindulys” komanda, treneris Emilijus Petrauskas

Dėl Didžiosios taurės iki paskutiniųjų rungtynių įnirtingai varžėsi: „Čiauškučio“, „Spragtuko“, „Šnekučio“, „Spindulio“, „Šviesos“, „Žiburėlis“, „Žvangutis“ ir „Gandriuko“ darželių mažieji krepšininkai. Pusfinalyje susitiko „Spindulys“ – „Šviesa“ ir „Šnekutis“ – „Žvangutis“ darželių komandos. Audringoje kovoje dėl trečiosios vietos rungtyniavo „Šviesa“ – „Šnekutis“ krepšininkai. Rezultatu 33:28 trečiąją vietą užėmė „Šviesos“ komanda. Finale susitiko akademijos senbuviai, komanda „Žvangutis“, su pirmąjį sezoną čempionate dalyvaujančiais „Spindulio“ mažaisiais krepšininkais. Rezultatu 61:36, „Žvangučio“ darželio komanda tapo Didžiosios taurės nugalėtojais.


Didžiosios taurės prizinės vietos:

I vieta – „Žvangutis“ komanda, treneris Edgaras Bartuševičius

II vieta – „Spindulys” komanda, treneris Emilijus Petrauskas

III vieta – „Šviesa” komanda, treneris Laurynas Nagys

Renginio metu čempionato dalyvius ir svečius taip pat džiugino specialiai šio čempionato dalyviams skirti mokslinio atradėjo šou išradimai. Visi jaunieji krepšininkai buvo apdovanoti dalyvio diplomais, saldžiomis dovanomis, dalyvio medaliais ir prizinių vietų taurėmis. Dėkojame renginio draugams, kurie prisidėjo prie šio renginio įgyvendinimo: fotografui Gediminui Stanaičiui ir čempionato dalyvių saldžiųjų prizų steigėjui UAB „Daisena“.

Čempionato video reportažus turėsime artimiausiu metu, daugiau čempionato akimirkų galite rasti adresu – www.snaiperis.net arba https://www.facebook.com/pg/KAsnaiperis/photos/tab=album&album_id=1349428851809348