Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Tradicinėmis tapusios kūrybinės dirbtuvės “Te gerumu širdin prisninga – 2019”, sukvietė vaikučius su tėveliais pasigaminti kalėdinius atvirukus. Tai paskata ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų, pedagogų bei tėvų bendradarbiavimą, kūrybiškumą. Taip pat tėveliai su vaikais namuose gamino nykštukus ir jų namelius. Kiekvienoje laiptinėje apsigyveno nykštukai, kurie padėjo laukti atkeliaujančio Kalėdų senelio. Dėkojame visiems dalyvavusiems.  Pačių gaminti kalėdiniai sveikinimo atvirukai pradžiugins ne vieną…