Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Mūsų šalies istorija mena, kad jau XIII amžiuje galima kalbėti apie puodininkystę, kaip apie vieną iš amatų Lietuvoje. Naudojamų buityje dirbinių forma ir raštai priklausė nuo jų paskirties. Lietuvoje iš keramikos dirbinių daugiausiai buvo paplitę indai maistui gaminti, nors šie indai buvo mažiausiai puošiami, bet jie buvo pagrindiniai
ant kasdienio stalo. Daugiausiai įmantrių formų ir puošybos elementų buvo ant indų maistui pateikti į stalą, tai ąsočiai, dubenys, puodukai, sviestinės, vazos ir pan. Tai mūsų šalies tautinis paveldas, kuris perduodamas iš kartos į kartą.Vaikai kurė puodynes ir jų raštus smėlyje, spalvotame smėlyje, ant smėlio ir šviesos stalo. Tai pat popieriaus lape kuria puodynių formas ir raštus savo pasirinkta technika.  Projekte dalyvavo 81 pedagogas su ugdytiniais iš Akmenės, Klaipėdos, Kuršėnų, Marijampolės, Panevėžio, Radviliškio, Šalčininkų, Širvintų ir Vilniaus.