Įgyvendiname Lietuvos tautinio olimpinio komiteto programos „Olimpinė karta“ laimėtą projektą „Mažieji olimpiečiai: judu, draugauju, tobulėju“. Gegužės 27 d. vyko pirmoji šio projekto veikla – „Linksmoji kaimynų olimpiada – 2026“, kuri apjungė 5 komandas iš Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Veikloje dalyvavo Motiejaus Valančiaus mokyklos – darželio „KODĖLČIUKŲ“ komanda, Kauno lopšelio-darželio „Žingsnelis“ – „SUPER ŽINGSNELIS“ ir „SUPER KOMANDA“ komandos ir Kauno Šančių lopšelio-darželio „NEIVEIKIAMIEJI“ ir „ŽAIBO GREITIS“ komandos. Viso 47 vaikai ir 11 pedagogų. Vaikai aktyviai dalyvavo 5 rungtyse: Kamuolio meistrai, Dangiška joga, Vandens nešėjai, Pingvinų žygis ir Spalvotas pasaulis. Pasitelkiant judriuosius žaidimus, estafetes ir komandines užduotis, vaikai lavino savo judrumą, koordinaciją bei gebėjimą bendradarbiauti komandoje. Visų užduočių atlikimas buvo siejamas su olimpizmo vertybėmis – pagarba, draugyste ir sąžiningu žaidimu. Visos komandos apdovanotos diplomais ir prisiminimų medaliais.
MAŽIEJI OLIMPIEČIAI: JUDU, DRAUGAUJU, TOBULĖJU










