Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI
Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Kristina Sakalė, Gina Jurevičienė, Audronė Butkevičienė priėmė iniciatyvos „Pasakų iššūkis 2020“ organizatorės Akvilės Sadauskienės, kuri surinko visas reikiamas pasakas ir išleido pasakų rinktinę “Mėlynasis karoliukas” su visomis metodinėmis gairėmis, iššūkį. Mokytojos su vaikais leidosi į pažintį su pasakomis knygelėje „Mėlynasis karoliukas“. Knygelėje 32 įvairių pasaulio tautų pasakos, kurias  su vaikais perskaitė, aptarė, atliko užduotis. Labiausiai patikusias ir įsimintiniausias bei patirtus naujus įspūdžius  vaikai iliustravo.  Iniciatyvos “Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai” autorės Akvilės Sadauskienės dėka jau antri metai augame su pasakomis kitaip.