Šančių mokykla ir Šančių lopšelis-darželis vasario – kovo mėnesį vykdo bendrą projektą ,,Aš čia gyvenu“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo ir atkūrimo šventėms. Prieš Vasario 16-ąją įvyko pirmasis virtualus renginys, skirtas lietuviškai pasakai ,,Skaitome ir iliustruojame pasaką“. Dar iki renginio mokyklos Informacinių technologijų mokytoja Inga Miliauskienė supažindino darželio priešmokyklinio ugdymo mokytojas Kristiną Sakalę, Daivą Bisigirskienę, Vilmą Juškonienę, Giną Jurevičienę, Audronę Butkevičienę su ,,Autodraw“ programėle, su kuria labai patinka piešti mokyklos mažiausiems.  Ši programėlė patiko ir  priešmokyklinių grupių mokinukams.

Virtualaus susitikimo metu pirmokai skaitė pasaką ,,Zuikis puikis“. Ši Eduardo Mieželaičio poema džiugina jau ne vieną kartą, labai smagiai vaikai ją išklausė ir šįkart, o paskui entuziastingai atsakė ir į  Kahoot viktorinos klausimus. Na o reflektuodami visi piešė pasakos iliustracijas.