Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Kaip mes sutikome Rugsėjo 1-ąją……Nuotaikinga šventės nuotaiką kūrė meno (muzikos) mokytoja Deimantė Vaitkaitienė (šimtakojis) ir socialinė pedagogė Asta Milbutienė (boružėlė).  Svečiuose apsilankė boružėlė ir šimtakojis, kuris pametė savo batus nuo daugelio kojų. Darželio kieme trypė, šoko, šokinėjo, dainavo, lingavo ir maži ir dideli. Po šventės kieme vaikai sugrįžo į grupes.  Vėliau į kiekvieną grupę užsuko šimtakojis ieškodamas savo pamestų batų. Vaikai linksmai ieškojo ir padėjo šimtakojui surasti pradingusius batus. O bato viduje vaikų laukė siurprizas….taip prasidėjo nauji mokslo metai.