Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Žiniukų, Smalsučių, Voveriukų ir Boružiukų grupių vaikai kartu su neformaliojo ugdymo kūno kultūros mokytoja Jurgita Dirmontiene smagiai dalyvado akcijoje „Rieda ratai rateliukai“. Šiais metais šis RIUKKPA renginys dalyvauja Europos Sporto savaitėje #BEACTIVE. Tėveliai atvežė transporto priemones: riedlentes, paspirtukus, triratukus. Pedagogės paruošė trasas darželio kieme, o vaikai saugiai ir smagiai atliko užduotis, kartojo saugaus eismo taisykles. Akciją lydėjo puiki draugiška nuotaika ir šilta saulytė.