Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

“Gražūs žodžiai – snaigę puošia”. Sausio 20 d. – Tarptautinė sniego diena. Žiūrėdami edukacinį filmuką, vaikai susipažino su snaigės atsiradimo istorija, kaip ji gimsta, nuo ko keičiasi. Profesoriaus Emoto Masaru filmuke stebėjome ledo kristalų nuotraukas. Visi kristalai šešiakampiai, tačiau visgi skiriasi vienas nuo kito ir yra nepakartojami, unikalūs. Ar gali muzika pakeisti vandenį? Taip, tai puikiai išvydome nuotraukose. Vaikai suprato, kad tariami žodžiai turi virpesius, paaiškėjo, kad ledo kristalai labai skiriasi nuo to koks žodis tariamas. Tu- gražus, tu – purvinas, taika-karas. Nuostabaus grožio ledo skristalų foto buvo Meilės ir dėkingumas žodžiai. Užsiėmimas baigėsi interaktyvių grindų žaidimu “Pėdsekys”. Vaikai keliavo žvėrelių pėdsakais, tyrinėjo ir spėliojo kas čia slepiasi sniege?