Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI
Dalyvaujame Lietuvos autizmo asociacijos organizuojamoje akcijoje ,,Solidarumo medis žydi mano kieme”, kuri skirta Autizmo supratimo dienai paminėti. Šią akciją mūsų darželyje organizavo socialinė pedagogė metodininkė Asta M., psichologė Rasa B., meno (dailės) mokytoja Milda G. Akcijoje “Solidarumo medis žydi mano kieme” dalyvavo ugdytiniai ir grupių mokytojos. Akcijos metu vaikučiai gamino ir spalvino savo gėlyčių žiedelius, kurie simbolizuoja kiekvieno mūsų skirtumus, draugystę, ir toleranciją. Priešmokyklinės “Žiniukų” grupės vaikai su meno (muzikos) mokytoja Deimante V.  solidarumui su Lietaus vaikais Autizmo dienai paminėti skyrė “Neišsiritusių viščiukų šokį”.