Sveiką mitybą svarbu skatinti jau ikimokykliniame amžiuje. Skatinant bei formuojant požiūrį į sveiką gyvenseną ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tarpe mūsų įstaigos priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Sakalė bei meno (muzikos) mokytoja metodininkė Deimantė Vaitkaitienė parengė projekto „Morkadienis“ nuostatus. Buvo siekiama suteikti vaikams žinių apie daržovėje -morkoje slypinčius vitaminus, skatinant  sveikai maitintis ir pamėgti daržovių patiekalus, juos vaikai gamino pays.  Virtualus projektas suteikė galimybę įstaigų bendruomenių nariams realizuoti kūrybines galias, reprezentuoti savo įstaigą bei dalintis gerąja darbo patirtimi. Projekte dalyvavo 312 ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo mokytojų su savo ugdytiniais.