Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Rugsėjo 27 d. Kauno Šančių lopšelio-darželio „Žiniukų“ grupėje lankėsi virtuvės šefas Justinas Kapkovičius.

Vaikai turėjo įvardinti vaisius, daržoves. Pasakyti, kuri daržovių dalis yra valgoma ( šaknis, lapai, stiebas…), ką galima iš jų pagaminti. Virtuvės šefas priminė vaikams, kad rankas, daržoves ir vaisius prieš valgį reikia plauti. Drauge svarstėme, kodėl reikia valgyti daug vaisių ir daržovių. Kiekvienam vaikui individualiai buvo paruoštos užduotėlės, kurias jie labai noriai atliko. Vaikams buvo suteikta galimybė pagilinti žinias apie vaisius ir daržoves bei patiems pasigaminti sveikuoliškų skanėstų.