Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Sakalė inicijavo ir surengė respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  virtualią nuotraukų parodą „SUSIPAŽINK…TAI MANO MIESTAS“ .  Tai STEAM projektinės veiklos baigiamoji dalis. Prieš tai vaikai domėjosi savo miesto istorija, įžymiais architektūriniais statiniais. Vaikai piešė, aplikavo, statė-konstravo įsimintiniausią architektūrinį objektą. Piešinių, statinių nuotraukų koliažą, kurį sudaro 2 nuotraukos: 1-oje nuotraukoje nufotografuotas pasirinktas architektūros objektas, 2-oje vaiko (-ų) nupieštas, pastatytas statinys. Dalyvaujantys projekte vaikai formavosi vertybes: pilietiškumo bei pasididžiavi-mo savo gimtuoju miestu jausmą. Meninis ugdymas lavina subtilų skonį, meninius gebėjimus, kartu plėtoja emocinį bei intelektualinį patyrimą, intuiciją. Visa tai sudaro žmogaus emocinį kūrybiškumo pagrindą, formuoja meninę ir kultūrinę kompetenciją. Tinkamai parengta ugdanti aplinka ir kūrybiškai organizuota meninė veikla, kaip svarbiau-sia emocijų ir jausmų ugdymo priemonė, daro didžiulę įtaką vaiko tobulėjimui, jo asmenybės brendimui.   Kiekvienas darbas, į kurį tik ugdytinis įdėjo sielos dalelę, yra vertybė – akimirkos užrašas, kurį reikia saugoti ir gerbti. Projekte-parodoje dalyvavo virš 100 dalyvių iš 51 ugdymo įstaigos iš 17 miestų. Kviečiame pamatyti miestų žinomiausias vietas vaikų akimis.