Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Nuo 2024 m. VAIKO DIENA švenčiama trečiąjį gegužės penktadienį. Gegužės mėnuo jau paskelbtas šeimos mėnesiu – pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama motinos diena, o pirmąjį birželio sekmadienį – tėvo diena. Simboliška tarp šių dviejų svarbių datų paminėti ir vaiko dieną.  Dar viena puiki diena švęsti vaikystę.  Džiaugtis muilo burbulais, savo pačių pasigamintais popieriniais lėktuvėliais, dainomis ir šokiais vaikams padėjo sparnuota fėja Bumsė – meninio (muzika) ugdymo mokytoja metodininkė Deimantė ir Piteris Penas- fizinio ugdymo mokytojas Adomas. Kas vaikams gali būti smagiau nei šurmulys, draugai ir šventė, kur netrūko pramogų, šokių, džiaugsmo ir skambaus vaikiško juoko.