Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Š.m. vasario mėn. 20 d. Kauno Šančių lopšelyje-darželyje vyko interaktyvus eilėraščių konkursas „Deklamuoju Lietuvai 2019“. Konkurse dalyvavo 6 Kauno m. ikimokyklinės įstaigos: l/d Raudonkepuraitė, l/d „Šermukšnėlis“, l/d „Pušynėlis“, l/d „Aušrinė“, l/d „Rokutis“, l/d „Malūnėlis“. Konkurso tikslas –  skatinti vaikų, pedagogų, tarpinstitucinį bendradarbiavimą pasitelkiant įvairias šiuolaikines technologijas. Konkurso metu vaikai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, rodė paruoštas menines kompozicijas. Visus dalyvius džiugino puiki šventinė nuotaika.