Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

 Kiekvienais metais vyksta popietė, kurioje dalyvauja visa darželio bendruomenė – “Žibintų šventė”… Vaikai kūrybinėse dirbtuvėse gamino žibintus, mokėsi dainelių.                                                     Spektakliukas buvo labai gražus. Vaikai labai gražiai pasiruošė. O darželio kiemas buvo įspūdingas!!! Labai graži šventė! Ačiū organizatoriams ir rudeniniams nykštukams už įspūdžius!!! Dėkojam visam darželio kolektyvui už kūrybines idėjas ir prasmingą veiklą su vaikais….Sukūrėte labai jaukų vakarą tiek vaikams, tiek ir tėveliams. Labai džiugu, kad puoselėjate tradiciją rengti šią šventę kiekvienais metais…    Labai jauki ir graži šventė buvo, kaip ir kiekvienais metais vis tobulėjat ir kiekviena šventė būna vis kitokia ir kitaip jauki….