Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Projektas “Aplink pasaulį keliauja vaikai” skirtas tarptautinei turizmo dienai. Pažintinio projekto tikslas skatinti vaikų norą keliauti ir pažinti pasaulį. Vaikai supažindinami su pasaulio žemynais. Akcentuojama Amerikos, Afrikos, Azijos, Australijos ir Europos kontinentai, aptariamos gamtinės sąlygos, augmenija, žemynuose gyvenančių tautų kultūra, žymūs objektai. Vaikams rodomas žemėlapis bei vaizdinė video medžiaga internetu. Kalbama apie vaikų ir jų šeimų keliones. Aptariamos pagrindinės turizmo rūšys: pėsčiųjų, vandens kelionių, dviračių, slidinėjimo, kalnų ir auto-moto turizmas.