Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI
Spalio 21d. Pasaulinė obuolio diena. Šią dieną skaniai, linksmai bei draugiškai pažymėjo “Žiniukų” ir “Smalsučių” grupių vaikai.  Jie žiūrėjo ir aptarė animacinį filmuką ,,OBUOLIŲ MAIŠAS”. Išsiaiškino su vaikais, iš kur atsiranda obuolys, kaip jis auga. Vaikai sužinojo, kiek paslapčių slypi įprastiniame ir jiems gerai pažįstamame vaisiuje. Vaikai atliko kūrybinę užduotį ,,Mūsų kiemo obelis”. Darželio kieme apžiūrėjo pasodintas obelaites ir jau vaisius vedančią obelį. Šia sveikatinimo, gerumo “Obuolio diena” renginiu mokomės būti sveikesni, draugiškesni, mokėsime dalintis gerumu.