Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

SAUSIO 13–OJI LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA!  Mūsų daželio bendruomenė jau ne pirmi metai dalyvauja pilietinėje akcijoje “Atmintis gyva, nes liudija”. Tėvelių nuomonė: -Nuostabu, kad vaikai nuo mažumės mokomi neužmiršti mūsų didvyrių, kurie žuvo už laisvę. Pamenu, kaip buvo baisu tą dieną.           Tauta gyva tol, kol gyvos jos tradicijos, kalba ir kultūra.

Šiandien su vaikais paminėjome Sausio 13 – ąją – Laisvės gynėjų dieną. Atidavėme pagarbą žuvusiems už Lietuvos laisvę. Vaikai atliko meninius kūrybinius darbelius, dainavo dainas.