Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Priešmokyklinių „Smalsučių“ ir “Žiniukų”   grupių vaikai džiaugėsi prisijungę prie tarptautinio projekto “KARTU PASKAITYKIME KNYGELĘ”. Visiems buvo puiki galimybė susipažinti su autore Evelina Daciūte ir jos kūryba. Vaikams buvo smagu ne tik klausytis pasakojimo  „Laimė yra lapė“, bet ir patiems skaityti. Perskaičius abi autorės knygas “Laimė yra lapė” ir “Drambliai eina į svečius”, vaikai pasirinko iliustruoti Lapės ir Povilo draugystės istoriją. Išradingai perteikė turinį  piešiniuose.   Analizavo laimės temą Zipio valandėlėje, kurioje nusprendė, kad laimė yra draugystė, be jos blogai jautiesi,  taip kaip Povilas be lapės…   Vaikai sukūrė puikų bendrą lapės  darbą, panaudodami įvairias medžiagas.