VDU Botanikos sodas tradiciškai pakvietė kartu su visu pasauliu švęsti Augalų žavadienį: tai šventė, kurios metu siekiama atkreipti dėmesį į augalus, paskatinti žmones aktyviau domėtis augalų svarba ir įvairiapuse jų tyrimų reikšme. Tai renginys, kurio metu tiek vyresniems, tiek patiems mažiausiems galima atrasti įdomios veiklos, skatinančios domėtis augalų karalystės paslaptimis. Vaikams buvo galimybė stebėti, gėrėtis ir pažinti, dar nematytus augalus VDU botanikos sode bei oranžerijoje. Vaikai iš gidės sužinojo, kad botanikos sode auga 14 tūkstančių įvairių augalų. Į renginį išvyko “Žiniukų”, “Smalsučių”, “Boružiukų” ir “Drambliukų” grupių vaikai su mokytojomis. Prieš tai vaikai grupėse kūrė sveikinimo atvirukus didžiausio Lietuvos vikšro – skroblų gyvatvorės Šimtakojo gimtadieniui.  Šiemet jam – devyneri!