Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Džiaugdamiesi geru oru, paieškokime šalia savęs įvairiaspalvių žiedų, sprogstančių pumpurų, akmenukų, šakelių ir sukurkime paveikslą pavasariui 2021..taip kvietėme į respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų tėvų ir mokytojų kūrybinių darbų virtualią parodą „PAVASARIS EINA GĖLIŲ TAKAIS – 2021“. STEAM projekto tikslas buvo ugdyti vaikų kūrybinius gebėjimus, išgyventi kūrybos džiaugsmą kuriant paveikslus iš gamtinės medžiagos ir veikiant kartu.  Mokytojai vaikams organizavo edukacines išvykas į artimas ir tolimas gamtines vietoves (darželio kiemas, parkas, upės pakrantė), kuriose vaikai savarankiškai rinko įvairią gamtinę medžiagą (akmenukus, šakeles, kankorėžius, gėles) ir iš jų kūrė paveikslus. Kūrybinis darbas buvo  atliekamas lauke….STEAM projekte bei virtualioje parodoje su savo ugdytiniais dalyvavo 116 pedagogų iš 65 įstaigų.