Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Priešmokyklinių „Smalsučių“ ir „Žiniukų“ grupių vaikams dailės mokytoja Milda surengė edukacinę išvyką į A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejų (Velnių muziejus) adresu V. Putvinskio g 64. Menininkė Milda Gailiūtė vaikams pristatė savo kūrybos darbus. Ji susigalvojo taisyklę – kiekvieną miestą tapyti tik viena spalva: pilką Kaunui lėmė vaikystės prisiminimai. Dalyvaudama Žaliakalnio plenere nusprendė, kad Kauno miesto spalvą geriausiai atspindi šaltas pilkas aliejinis dažas, kuris asocijuojasi su betonu, asfaltu, kasdieniu vaizdu. Blizgančios ir nuostabos kupinos vaikų akys. Smagu pakeisti įprastą dailės pamoką darželyje dailės pamoka muziejuje. Parodoje kalbėjome apie tai kodėl paveiksluose pilka spalva, iš ko susideda paveikslas, kam reikalinga dailininkui žele, galiausiai vaikai nusifotografavo prie labiausiai patikusio paveikslo. Galiausiai užbaigėme eksperimentu – kur liejome pilką tušą ir pabarstėme druska (gausis ypatingi efektai).  Edukacijos metu dailės mokytoja pritaikė seminaro „Vizualinio mąstymo mainai mene:Mokytojų projektas II“ skirto mokytojams, žinias gautas MO muziejuje. Vaikai apibūdino paveikslą, o vienas iš jų pasakojimo pabandė jį nupiešti. Mokytoja Milda Gailiūtė pasidžiaugė, kad dėl mūsų vaikų ekskursijos A. Žmuidzinavičiaus muziejus atsidarė anksčiau ir vaikai galėjo saugiai, be kitų lankytojų, apžiūrėti personalinę dailininkės Mildos Gailiūtės parodą “Pilka”.