Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero šventė gimė VII a., o XIX a. peraugo į mugę. Kovo 3-ąją Kazimiera ir Kazimieras pakvietė visus į Kaziuko mugę. Visą darelį užliejo šurmuliuojanti, tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Vaikai kruopščiai ruošėsi mugei kruopščiai gamindami įvairius gaminius. Prie mugės dirbinių įvairovės ir gausos prisidėjo ir tėveliai. Visi mugės dalyviai linksminosi, šoko ir dainavo, džiaugėsi mugės pirkiniais. Puoselėjamos tradicijos ir papročiai, ugdant vaikų saviraišką, padeda išsaugoti savo tautinį identitetą. Kazimiera – meno (muzika) mokytoja metodininkė Deimantė Vaitkaitienė. Kazimieras – meno (šokis) mokytojas Adomas Sabaliauskis.