Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Lietuvos Mažųjų Žaidynių IV pamoka – LANKSTUMAS. Lankstumo vystymasis yra tiesiogiai susijęs su amžiumi. Fizinis aktyvumas, lankstumas   sumažina traumų tikimybę, šiek tiek padidina sąnarių lankstumą suaugus, padeda lavinti kitus fizinius gebėjimus, padeda atpalaiduoti raumenis po fizinio krūvio, mažina raumenų pertempimo galimybę, šiek tiek suaktyvina kraujotaką raumenyse, skatina sąnarių lankstumą ir padidina judesių amplitudę, pagerina savijautą.   Štai kaip vaikai su mokytoju Adomu žaidžiant lavino lankstumo įgūdžius!