Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Visi vaikučiai puikiai žino ir pažįsta pasakų ir linksmų nuotykių pagrindinę veikėją – Kakę Makę . Kiekvienas nori būti įtrauktas į smagius nuotykius kartu su ja . Ir mūsų vaikai gavo tokią galimybę !!! Prasidėjo pavasaris, o kartu su pavasariu prasideda ir daržo sodinimo reikalai . Taigi šiais metais mūsų darželyje įsikurs “Kakės Makės sodolendas”. Vaikai kartu su grupių mokytojomis išanalizavo visą ” Kakės Makės sodolendo” rinkinio sudėtį: kultūrų sėklos  (pomidorai, lapiniai ridikėliai, salotos, pipirnės, gražgarstės, žolė katėms), daiginimo puodeliai, bambukiniai žymekliai, kokoso tabletės, daiginimo šiltnamis, lipdukai, spalvoti pieštukai, spalvinimo knygelė. Tada kibo į darbus. Ruošė dirvą, sėjo ir įvardijo sėjamas daržoves. Smagiai analizavo kiekvieną rašomą ant kortelės raidę, priskirdami ją vienam ar kitam žodžiui. Mūsų palanges papuošė pirmosios ” Kakės Makės sodolendo” daržovių lysvės. KAKĖS MAKĖS SODOLENDAS projekto įgyvendinimui tarpininkavo ir  rinkinius visoms grupėms padovanojo Sėklos LT  marketingo vadybininkė Raimonda Kirpliukaitė Baliukynė. Ar norėtumėte tapti tikrais sodininkais ir pažaisti pačių išaugintame „Sodolende“? Tuomet drauge su šeima leiskitės į stebuklingą augalų pasaulį! Tai žaismingas procesas ir garantuotas geras rezultatas, kokybiškas laikas kartu ir komandinis darbas. Be to, būdas skatinti kūrybiškumą, atsakomybę ir gausinti žinias, kaip auga augalai.