Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Šiais metais ir vėl prisijungėme prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto „Sveikata visus metus 2024“. Jo tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos sampratos suvokimą, išugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Projekto trukmė 2024 m. vasario-gruodžio mėn. Kiekvieną mėnesį “Smalsūs žiniukai“ komanda, kurią sudaro „Smalsučių“ grupė su PU mokytoja Gina ir „Žiniukų“ grupė su PU mokytoja Kristina, stengsis įgyvendinti įvairius sveikatos užduočių iššūkius. Pirmoji užduotis – sukurti  Sveikatos kodą (sausio mėnesio iššūkis), antroji užduotis – „Matyti galima tik širdimi. Tai kas svarbiausia, nematoma akimis (Antuanas de Sent-Egziuperi). Veiklų akimirkos sudėtos į knygą „Žiema“.