Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Kada ištarsiu žodį LIETUVA, žinosiu – tai kalba gimtoji.
Aš ją girdžiu, aš ją rašau, šią kalbą širdyje nešioju…
vasario 21 d. Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Vyko mažųjų skaitovų konkuras “Mane augina Lietuva”. Konkurso tikslas ugdyti vaikų pilietiškumą ir tautiškumą deklamuojant eilėraščius, skatinti vaikų kūrybiškumą ir lavinti estetinį skonį perteikiant deklamuojamo eilėraščio turinį. Mažieji skaitovai deklamavo eiles skirtas Lietuvai, o mažieji dailininkai parengė parodą “Mano širdelėje Lietuva”.