Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Priešmokyklinukai  kartu su meninio ugdymo (dailė) vyresniąja mokytoja Milda nutarė gyvai pamatyti tikrų dailininkų tapytus paveikslus. Vaikai su mokytoja Milda, Žemųjų Šančių mikrorajono žemėlapyje pasižymėję maršrutą nuo darželio iki galerijos „Drobė“, išvyko į kelionę. Galerija „Drobė“, kurioje veikė dailės mokytojos Mildos Gailiūtės tapybos darbų paroda pavadinimu  „Pakrantė, yra įsikūrusi Žemuosiuose Šančiuose.  Vaikai su mokytojomis keliavo į parodą pėsčiomis, pakeliui apžiūrėdami žymiausias Žemųjų Šančių vietas: kopūstų lauką, Šančių lobio vietą, Šančių gaisrinę. Parodoje vaikai su dailės mokytoja  tyrinėjo iš ko susidaro paveikslas, tyrinėjo kas yra lininis audinys, svarstė kodėl yra paveikslai yra pilkų atspalvių, skaičiavo kiek iš viso paveikslų yra parodoje.  Vaikai ne tik apžiūrėjo, aptarė, rinko gražiausią paveikslą, bet ir tuo pačiu dalyvavo edukacijoje, kurioje sužinojo kaip dailininkas pasiruošia priemones tapybai, kaip ir iš ko paruošia porėmį, kaip pasirenkamos, maišomos spalvos. Vėliau stebėjo informaciją etiketėse ir ieškojo kurie paveikslai yra nauji, o kurie sukurti ankstesniais metais.  Galiausiai priešmokyklinukai parodoje atliko užduotį, kai reikėjo įsijausti į paveikslų nuotaikas. Į darželį vaikai grįžo kupini įspūdžių.