Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Jau ne pirmus metus jungiamės prie visuotinės pilietinės iniciatyvos “Pergalės šviesa”. Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, visose grupėse  buvo uždegtos vienybės, pergalės ir atminties žvakutės. Vaikai ne tik uždegė žvakutes, bet žiūrėjo video apie Sausio 13 dienos įvykius, dainavo dainas, deklamavo eilėraščius. Minėdami šį įvykį su vaikais mokytojos kalbėjo apie Lietuvos valstybės simbolius: Lietuvos vėliavą, jos spalvas, Gedimino stulpus. Vaikams buvo įdomu, kodėl ant mūsų visų ženkliukų, kuriuos įsisegėme ant krūtinės yra šie simboliai. Mes prisimename, kodėl esame laisvi.