Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Respublikinis ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Kas pirks, kas parduos, kas pagros ir padainuos“. Šis projektas skirtas Lietuvių liaudies tradicijų, Šv. Kazimiero dienai paminėti, puoselėjimui. Iš Lietuvoje vykstančių folklorinių švenčių ryškiai išsiskiria Kaziuko mugė. Gili istorinė tradicija kilusi iš šventojo karalaičio Kazimiero pagerbimo procesijų, rengiamų nuo 1960 metų. Istoriniai šaltiniai byloja, kad ši šventė buvo ne tik liaudies meistrų sambūris, sutraukęs amatininkus iš atokiausių Lietuvos kampelių bei kaimyninių šalių, bet ir smagus mugės lankytojų, jos dalyvių pasibuvimas, su įvairiausių žanrų muzikantais. Projekto idėjos autorės ir iniciatorės mūsų lopšelio-darželio meninio ugdymo (muzikos) vyresnioji mokytoja Deimantė Vaitkaitienė ir meninio ugdymo (dailės)mokytoja Milda Gailiūtė. Projekte dalyvavo 64 pedagogės iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.