Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

                       STEAM projektas “Tyrinėju, sodinu, daigelius aš auginu” tai patirtinis, pažintinis ugdymas vidaus erdvėje. Nuo pat mažiausių iki priešmokyklinukų, visi vaikai grupėse aktyviai sodino, sėjo sėklas, laistė savo sodinukus. Su grupių mokytojomis aptarė augalų sandarą, kokios reikalingos sąlygos, kad sėklos galėtų sudygti ir užaugtų augalai. Mes jais rūpinsimės, laistysime ir stebėsime jų dygimo, augimo, žydėjimo procesus. Dalis sodinukų, sušilus orams, keliaus į darželio kiemą. Pažintinis ir patirtinis ugdymas persikels į lauko erdves.