Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Žiema jau persirito į antrą pusę…bet šiemet gamta krečia išdaigas – nei šalčio, nei sniego. Nesiliaujantys lietūs ir dargana verčia vilktis šiltesnius drabužius. Pirmaisiais metais šildėmės savo gamintomis pirštinėmis, sekančiais metais „mezgėme“ ilgiausią šaliką, vėliau puošėme tautiniais raštais kepures, dar gaminome kojinytes… Mokytojos K.Sakalė,   V.Krukonienė, F.Šlipaitienė, G.Jurevičienė šiemet pakvietė dalyvauti 5-ojoje kūrybinių darbų parodoje puošiant megztinį….Respublikiniame projekte dalyvavo pedagogai iš  98 įstaigų ir atsiuntė 241 megztinį.