Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Gerbiami mūsų ugdytinių Tėveliai,

Šis laikotarpis tikrai nelengvas metas mums visiems. Kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020-05-18 denos. Įvykdžius apklausą, matome, kad tikrai nemažas vaikų skaičius turėtų ateiti, todėl informuojame Jus, kad tam tikra tvarka įsigalios kitaip nei įprastame režime.

Įstaiga nuo 2020-05-18 dienos vaikus priims 7.00 iki 8:30 priklausomai nuo to, kurią grupę lankėte iki karantino ir koks jos darbo laikas. Bus organizuojamas vaikų maitinimas, ugdymas. Tėvams, kurie pasirinks nelankyti įstaigos, mokestis nebus skaičiuojamas.

Nerekomenduojama vesti:

Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020-03-23 įsakyme V-483 numatytame apraše. Jį prisegame.

Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame apraše).

Nepriimsime:

Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3ºC  arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys).

Vykdant vaikų priėmimą bus laikomąsi tokios tvarkos:

Vaikus lydintys asmenys turi turėti veidą ir nosį dengiančias priemones.

Priėmimas bus vykdomas per du įėjimus. Tėveliai į įstaigą kol kas neįleidžiami. Atvykę prie darželio teritorijos paskambinkite grupės telefonu ir pranešate, jog atvykote , vaikus palydite iki įėjimo į darželį. Vaikus pasitiks tambūre įstaigos darbuotojas ir/ar grupės auklėtojas, dėvintis apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukelti didelio streso. Darbuotojas dėvės kaukę  ir bekontakčiu termometru matuos temperatūrą, gali užduoti Jums klausimų dėl vaiko savijautos.

I įėjimas nuo Miglovaros gatvės – Smalsučių, Žiniukų, Žirniukų, Nykštukų, Pelėdžiukų, Drambliukų grupėms.

II įėjimas nuo 20-to kranto g.(kitoje pastato pusėje) – Ančiukų, Ežiukų, Meškiukų, Voveriukų ir Boružiukų grupėms

Labai prašome laikytis vaikų priėmimo durų krypties. Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugių atstumų.

Atidaromos ne visos grupės dėl darbuotojų, galinčių dirbti karantino metu, pasikeitimų, todėl prie durų Jūs būsite nukreipti į Jums priskirtą grupę

Informuojame, kad Smalsučius priims Žiniukų grupė.

Kitos grupės laikinai turėtų dirbti įprastu režimu.

Labai prašome laikytis darbo laiko grupėje trukmės ir pasiimti vaikučius laiku, nes nėra galimybių vesti juos į kitas grupes. Tėveliai atvykę pasiimti taip pat turi pranešti pedagogui telefonu atvykęs, kad auklėtojos galėtų aprengti ir palydėti vaikus iki išėjimo. Pagal situaciją, esant palankioms gamtinėms sąlygoms, vaikus galima bus pasiimti patiems iš lauko teritorijos.

Informuojame, kad galimai pedagogai ir padėjėjos bus kitos nei buvo iki karantino. Apie neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui, taip pat labai prašysiu informuoti mane el paštu : sanciudarzelis@gmail.com   arba telef. 8 37 341506.

Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.

Prie visų įstaigos įėjimų bus padėtos dezinfekcinės priemonės, jos prieinamos visiems įeinantiems į įstaigą. Prašome jomis naudotis.

Vaikai į lauką bus vedami atskiromis grupėmis jiems priskirtu laiku. Kiekvienai grupei, kad apsaugoti nuo bendrojo kontakto su kitais vaikais, priskirti atskiri išėjimai. Jie dezinfekuojami bus kas 2 val.

Labai tikimės susitarimų ir kad padėsite mums apsaugoti ir vaikus, ir vieniems kitus. Pasikeitimų gali būti kasdien dėl esamos situacijos, bet padarysime viską, kad kuo anksčiau apie juos sužinotumėte.

Direktorė Vida Zakarauskienė

Įsakymas

Sprendimas