Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Pavasaris – nuostabus metas gamtos pažinimui, tyrinėjimams bei atradimams. Jau tradiciniu tapęs edukacinis projektas „Pavasaris eina gėlių takais – 2020“ toliau kviečia stebėti, ieškoti, tyrinėti ir įminti augalų bei gamtos paslaptis…. Nuo pat pirmųjų dienų vaikas tyrinėja jį supantį pasaulį. Ikimokykliniame amžiuje vaikai ypatingai smalsūs, jie noriai tyrinėja, kasdien išbando naujus jiems nežinomus dalykus, stebi, eksperimentuoja su aplinkoje esančiais daiktais. Norėdami suvokti dalyko esmę, vaikai turi veikti patys – išsiaiškinti, atrasti ir pažinti juos supantį pasaulį. Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų edukaciniame projekte dalyvavo 92 dalyviai iš Vilniaus, Mažeikių, Šiaulių, Biržų, Raseinių, Panevėžio, Radviliškio, Klaipėdos, Palangos, Marijampolės, Plungės, Kauno ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Projektą užbaigė vaikų kūrybinių darbų paroda.