Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

PASAKŲ IŠŠŪKIS – 2021

    Iniciatyvos „Pasakų iššūkis“ koncepcija ir tikslas –   skatinti žodinio kultūros paveldo – pasakos, kaip ugdymo ir ugdymosi  kultūra   priemonės, žinomumą, priminti jos svarbą šiuolaikinėje visuomenėje, didinant pagarbą protėvių paveldui ir kultūrų įvairovei. 

Akvilės Sadauskienės sudaryta pasakų rinktinės knygelė  „Laimė“– puikus būdas prisijaukinti pasakas ir tapti jų bičiuliu. Knyga supažindina vaikus su įvairių šalių liaudies pasakomis. Mūsų darželio „Žiniukų“ ir „Smalsučių“ grupių  priešmokyklinio ugdymo mokytojos Kristina Sakalė ir Gina Jurevičienė jau trečią kartą dalyvauja ugdymo pasakomis iniciatyvoje „Pasakų iššūkis-2021“.  Vaikai su džiaugsmu priėmė iššūkį ir klausėsi įvairių pasaulio šalių pasakų, jas aptarė bei piešė labiausiai patikusių pasakų iliustracijas. Vaikai labiausiai patikusias pasakas vaikai improvizuodavo pasakų namelyje ir su dideliu džiaugsmu tėveliams pasakojo kokią šiandien keistą pasaką skaitė ir kokius keistus žodžius išgirdo. Vaikams patiko augti su kitokiomis pasakomis.