Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Lapkričio 6 d. tradiciškai minime Pyragų dieną, kuri yra svarbi visame pasaulyje, kaip dalijimosi, aukojimo vargstantiems, silpnesniems akcija.

Pyragų diena jau tapo gražia tradicija. Vaikai su tėveliais namuose kepa pyragus ir atsineša į darželį pasidalinti su grupės draugais. Saldaus gerumo šventė mokanti vaikus draugauti, kviečianti dalintis. Šiemet „Žiniukų“, „Smalsučių“, „Voveriukų“ ir mažųjų „Ančiukų“, „Nykštukų“ „Ežiukų“ grupių vaikai pyragų dieną paminėjo kitaip. Jie gamino pyragus iš įvairių medžiagų: lapų, popieriaus, modelino, miltų ir druskos.  „Drambliukų“, „Pelėdžiukų“, „Boružiukų“, „Meškiukų“ grupių vaikai tapo konditeriais ir patys gamino draugystės pyragus grupėse.