Šančių lopšelis-darželis

KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas +370 37 34 15 06, faks. +370 37 34 15 03
El.paštas info@sanciudarzelis.lt

El. dienynas
El. dienynas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
DRAUGAUKIME

PARTNERIAI
PARTNERIAI

Piešti lauke – gerokai smagiau nei grupėje… Piešimas ne ant balto popieriaus, o ant kitokio paviršiaus bei galimybė išbandyti piešimo priemones ne tradicinėje aplinkoje visada traukia. Molbertas gali būti pagamintas du medžius apvyniojus maistine plėvele. Vaikai įsitraukė į šią veiklą. Piešė padėdami vieni kitiems, bendraudami tarpusavyje, dalindamiesi piešimo priemonėmis ir aptardami piešinius. Bendras darbas lavino vaikų socialinius įgūdžius. Šis tapymo būdas atskleidė ugdytinių kūrybiškumą, meninius gebėjimus. Šią veiklą organizavo ir priemones parengė priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Gina J. Vaikai ant maistinės plėvelės piešė ir grupėje. Piešiniai puošia koridorių aplink muzikos salę ir džiugina visus.